پکیج های اقتصادی

خیلی از اوقات پیش میاید که شرکتی طراحی سایت خود را به گروه نگاره میسپارد اما به دلیل ضعیف بودن هویت های بصری سازمان خود , و عدم رنگ بندی مناسب عناصر در لوگو و ارم شرکت عملا طراحی سایت به دل نمینشیند .
و یا یک شرکت و یا یک استارت آپ مایل به تشکیل زیر ساخت های خود مانند ست های اداری و لوگو و سایت خود میباشد .
به این منظور ما چندین پکیج رایج را برای این دوستان تدوین کرده ایم که شامل تخفیفات خوبی میشوند .
همچنین اگر در کل سفارشات متعددی از گروه داشته باشید , طبق تعرفه ای که بین گروه نگاره وجود دارد حتما سفارش شما شامل تخفیف خواهد شد .
این عمل تنها به منظور تشویق شما به خرید محصولات زیاد از ما نیست , بلکه ما میخواهیم اگر سایت خود را به ما میسپرید  شما را تشویق کنیم تا ست اداری سازمان خود را نیز به ما واگذار کنید تا دست ما برای طراحی باز تر باشد . و با المان ها وساختار های بعضا سلیقه ای طراحان قبلی مواجه نشویم و بتوانیم هر چه یک پارچه تر سفارشات شما را طراخی کنیم.
پلن اول

ویژه استارت آپ ها و سایت های شخصی

1390

  • هزار تومان
ارزش واقعی: ۱ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان

توضیحات مربوط به این پلن

این پلن برای افرادی است که نیاز به طراحی سایت شخصی دارند و یا یک استارت آپ نو پا و نوظهور دارند که نیاز به طراحی سایت و طراحی لوگو را احساس میکنند . پنل مورد استفاده قرار گرفته در این پکیج برای طراحی لوگو , لوگو ی مناسبی را برای سایت شما به ارمغان میاورد و در کنار یک سایت با طراحی حرفه ای میتواند استارت فوق العاده ای برای کسب و کار شما باشد .

پلن دوم

ویژه شرکت ها

  • طراحی ست کامل اداری شامل : کارت ویزیت , فایل , پاکت پستی به ارزش ۵۰۰ هزار تومان

توضیحات مربوط به این پلن

این پنل برای شرکت هایی میباشد که قصد دارند یک سری به روی سایت و لوگو ی قدیمی و ست های اداری کهنه شان بکشند . تمامی کارت ویزیت ها و سایت و لوگو با توجه به المان های قبلی شرکت شما طراحی میشوند .

حتما بخوانید!

میخواهم سفارش دهم !

به منظور رسیدگی هر چه بهتر سفارشات شما و همچنین ارتباط لحظه ای با پشتیبانی میتوانید از پیام رسان تلگرام به آیدی negarehDS@ در قسمت پشتیبانی و همچنین از شماره تلفن های قرار داده شده در پایین سایت اقدام فرمایید